All Products
-
Microwave Motion Sensor
-
Dimmable Motion Sensor
-
Presence Detectors Sensor
-
Dimmable LED Driver
-
PIR Motion Sensor
-
On Off Function Sensor
-
Sensor Driver
-
Daylight Sensor
-
DC Motion Sensor
-
UL Motion Sensor
-
DALI Motion Sensor
-
Wireless Motion Sensor
-
DALI2.0 Dimmable LED Driver
-
DALI Dimmable LED Driver
-
1-10V Dimmable LED Driver
-
Triac Dimmable LED Driver
-
LED Emergency Driver
-
IOT Driver
Contact Person :
June Zhao
Keywords [ outdoor motion sensor ] match 99 Products.
Wireless 2.4G Network Sensor, Daylight Harvesting Function For UFO, 12m Max Mounting Height
| Operating Voltage: | 12±1VDC |
|---|---|
| Operating Current: | 55±5mA |
| Output Signal: | 0-10V Dimming Signal |
12Vdc PWM Dimming Sensor, Daylight Priority Function, With DIP Switch Setting
| Input Voltage: | 7.5-12VDC |
|---|---|
| Rated Voltage: | 12V DC |
| Working Mode: | 5V PWM Dimming Signal |
Zhaga-Book-18 Daylight-Priority Daylight Sensor With 12VDC Input And IP65 Protection MS19
| Input Voltage: | 12Vdc |
|---|---|
| Working Current: | < 20mA |
| Working Mode: | 0-10VDC |
Tuya 12Vdc Wireless Networking High Bay Sensor, 12m Max Mounting Height, Zhaga Book18 interface
| Input Voltage: | 11-13VDC |
|---|---|
| Operating Current: | 40±5mA |
| Ripple Voltage: | <100mVp-p |
0-10V Long Strip Dimmable Sensor, Bottom Dip Switch And Remote Control For Parameters Setting
| Rated Voltage: | 12 ± 0.5VDC |
|---|---|
| Working Current: | 16±2mA |
| Output Signal: | 0 -10VDC Dimming Signal |
Ceiling Light Sensor With Corridor Function, PWM Dimming And Remote Control Available
| Rated Voltage: | 12 ± 0.5VDC |
|---|---|
| Working Current: | 16±2mA |
| Output Signal: | PWM Dimming Signal |
Tri-proof Light Dimmable Sensor, Long Strip Shell, Miniature Antenna Design, No Shading
| Rated Voltage: | 12 ± 1VDC |
|---|---|
| Ripple Voltage: | < 100mVp-p |
| Working Frequency: | 5.8GHz ±75MHz, ISM Band |
Casambi ready wireless PIR motion and daylight detector with patented lens
| Input Voltage: | 220-240Vac |
|---|---|
| Working Current: | 20mA MAX. |
| Power Consumption: | ≤0.5W |
IP65 Rated PIR Motion Detector with 12m mounting height for UFO highbay
| Rated Voltage: | 12±1VDC |
|---|---|
| Output Signal: | 0 -10VDC Dimming Signal |
| Detection Mode: | PIR Detection |
Easy use series dual channel output flush-mounted PIR Occupancy Switches Occupancy detectors and motion detectors
| Input Voltage: | 100-240Vac |
|---|---|
| Working Current: | 20mA MAX. |
| Power Consumption: | ≤0.5W |

