All Products
-
Microwave Motion Sensor
-
Dimmable Motion Sensor
-
Presence Detectors Sensor
-
Dimmable LED Driver
-
PIR Motion Sensor
-
On Off Function Sensor
-
Sensor Driver
-
Daylight Sensor
-
DC Motion Sensor
-
UL Motion Sensor
-
DALI Motion Sensor
-
Wireless Motion Sensor
-
DALI2.0 Dimmable LED Driver
-
DALI Dimmable LED Driver
-
1-10V Dimmable LED Driver
-
Triac Dimmable LED Driver
-
LED Emergency Driver
-
IOT Driver
Contact Person :
June Zhao
10m Mounting Height ON/OFF Function Long Distance Pir Sensor Standalone Design
| Input Voltage: | 100-240Vac |
|---|---|
| Working Current: | 20mA MAX. |
| Stand-by Power: | ≤0.2W |
Casambi App Setting 0-10V Wireless PIR Motion Sensor For High Bay Mini Size MW Motion Detection Sensor
| Rated Voltage: | 12±1V DC |
|---|---|
| Working Current: | 35±5mA |
| Ripple Voltage: | <100mVp-p |
35mm cut-out PIR Ceiling Mount Corridor Occupancy Sensor with RS-485 protocol
| Input Voltage: | 12-24Vdc |
|---|---|
| Working Current: | 20mA MAX. |
| Power Consumption: | ≤0.5W |
Max. mounting height up to 30m PIR High Bay 360° Sensor High bay PIR detectors
| Input Voltage: | 220-240Vac |
|---|---|
| Working Current: | 20mA MAX. |
| Power Consumption: | ≤0.5W |
30m diameter detection coverage Standalone PIR presence detectors with 6m mounting height
| Input Voltage: | 220-240Vac, 50/60Hz |
|---|---|
| Working Current: | 20mA MAX. |
| Power Consumption: | ≤0.5W |
35mm cut-out Mini-motion detector with operating voltage 12-24Vdc and dry contact mode
| Input Voltage: | 12-24Vdc |
|---|---|
| Working Current: | 20mA MAX. |
| Power Consumption: | ≤0.5W |
Easy-use series Casambi wireless mesh PIR detector with relay output and daylight harvesting function
| Input Voltage: | 100-240Vac |
|---|---|
| Working Current: | 20mA MAX. |
| Power Consumption: | ≤0.5W |
RS-485 Protocol Surface Mounted PIR Presence Detector With 4m Mounting Height
| Input Voltage: | 12-24Vdc |
|---|---|
| Working Current: | 20mA MAX. |
| Power Consumption: | ≤0.5W |
RS-485 Protocol High Performance Commercial Occupancy Sensors With Max. 4m Mounting Height
| Input Voltage: | 12-24Vdc |
|---|---|
| Working Current: | 20mA MAX. |
| Power Consumption: | ≤0.5W |
12m High Mounting PIR Dimmable Motion Sensor, IP65 Rating, Daylight Priority Function
| Operating Voltage: | 12V DC |
|---|---|
| Ripple Voltage: | <100mVp-p |
| Detection Mode: | PIR Detection |

