All Products
-
Microwave Motion Sensor
-
Dimmable Motion Sensor
-
Presence Detectors Sensor
-
Dimmable LED Driver
-
PIR Motion Sensor
-
On Off Function Sensor
-
Sensor Driver
-
Daylight Sensor
-
DC Motion Sensor
-
UL Motion Sensor
-
DALI Motion Sensor
-
Wireless Motion Sensor
-
DALI2.0 Dimmable LED Driver
-
DALI Dimmable LED Driver
-
1-10V Dimmable LED Driver
-
Triac Dimmable LED Driver
-
LED Emergency Driver
-
IOT Driver
Contact Person :
June Zhao
Zhaga Book18 DALI Motion Sensor For High Bay, IP65 Rating, 12m Max Installation Height
| Rated Voltage: | 12-24V DC |
|---|---|
| Ripple Voltage: | <100mVp-p |
| Output Signal: | DALI Dimming Signal |
12Vdc PIR Motion Sensor With PWM Dimming For Panel Light, Daylight Priority Function
| Operating Voltage: | 12±1VDC |
|---|---|
| Operating Current: | 25±5mA |
| Output Signal: | PWM Dimming |
12Vdc Casambi Bluetooth Network Presence Sensor For Panel Light, 4m Max Installation
| Operating Voltage: | 12±1VDC |
|---|---|
| Operating Current: | 77±5mA |
| Output Signal: | 0-10VDC/PWM Dimming Signal |
12Vdc PIR Motion Sensor With 0-10V Dimming For Panel Light, Daylight Priority Function
| Operating Voltage: | 12±1VDC |
|---|---|
| Operating Current: | 25±5mA |
| Output Signal: | 0 -10VDC Dimming |
Wireless 2.4G Network Sensor, Daylight Harvesting Function For UFO, 12m Max Mounting Height
| Operating Voltage: | 12±1VDC |
|---|---|
| Operating Current: | 55±5mA |
| Output Signal: | 0-10V Dimming Signal |
Wireless 2.4G Network UFO Sensor, With Daylight Priority Function, 0-10V Dimming Output
| Operating Voltage: | 12±1VDC |
|---|---|
| Operating Current: | 55±5mA |
| Output Signal: | 0-10V Dimming Signal |
12Vdc PIR Wireless 2.4G Networking Motion Sensor, Daylight Harvesting Available, 12m Max Installation
| Operating Voltage: | 12±1VDC |
|---|---|
| Operating Current: | 35±5mA |
| Output Signal: | 0-10V Dimming Signal |
4W 3-hour Self Test & Manual Test Switchable LED Emergency Pack with 5-year warranty LifePO4 battery
| Rated Input Voltage: | 220-240Vac 50Hz /60Hz |
|---|---|
| Emergency Power: | 4W(Can Be Customized) |
| Emergency Time: | 180min (Can Be Customized) |
50W Casambi wireless mesh dimmable LED driver for constant current load with 5 years warranty
| Operating Voltage: | 220-240Vac |
|---|---|
| Input Current: | 0.35A Max. |
| Inrush Current: | 25A MAX. |
5.8GHz Microwave motion detection remote control-capable ceiling motion detector designed for corridors
| Working Voltage: | 220-240Vac |
|---|---|
| Working Mode: | ON/OFF Function |
| Mounting Height: | 2.5-6.0m |

