All Products
-
Microwave Motion Sensor
-
Dimmable Motion Sensor
-
Presence Detectors Sensor
-
Dimmable LED Driver
-
PIR Motion Sensor
-
On Off Function Sensor
-
Sensor Driver
-
Daylight Sensor
-
DC Motion Sensor
-
UL Motion Sensor
-
DALI Motion Sensor
-
Wireless Motion Sensor
-
DALI2.0 Dimmable LED Driver
-
DALI Dimmable LED Driver
-
1-10V Dimmable LED Driver
-
Triac Dimmable LED Driver
-
LED Emergency Driver
-
IOT Driver
Contact Person :
June Zhao
12Vdc High Bay Microwave Motion Sensor With 0-10V Dimming Function, DC Plug, 12m Mounting Height
| Operating Voltage: | 12V DC |
|---|---|
| Operating Frequency: | 5.8 GHz ±75 MHz,ISM Wave. |
| Mounting Height: | 10m (12m Max ) |
Microwave Motion DC Sensor, With Daylight Priority Function, DIP Switch Setting
| Rated Voltage: | 7.5-13VDC |
|---|---|
| Working Current: | 16±2mA |
| Output Signal: | 5V PWM Dimming Signal |
1-10V Dimmable Microwave Motion Sensor For Tri-proof Light, 6m Max Mounting Height
| Rated Voltage: | 120-277V AC |
|---|---|
| Stand-by Power: | ≤0.5W (230Vac) |
| Working Mode: | ON/OFF 1-10V Dimming |
90W constant voltage 24V DALI DT8 led strip dimmable driver with 5-year warranty
| Rated Input Voltage: | 220-240Vac 50Hz /60Hz |
|---|---|
| DC Input Voltage Range: | 200-240Vdc |
| Operating Mode: | Constant Voltage |
KNX approved 5.8GHz high frequency detector ON/OFF motion detector with 5-year warranty
| Working Voltage: | 21-30Vdc |
|---|---|
| Working Mode: | KNX Intelligent Communication |
| Mounting Height: | 2-4m |
50W 500ma to 1100ma D4I driver NFC programmable DALI2 & PUSH dimmable led lamp driver for LED batten
| Rated Input Voltage: | 220-240Vac 50Hz /60Hz |
|---|---|
| DC Input Voltage Range: | 200-240Vdc |
| Operating Mode: | Constant Current |
90W constant voltage 12V DALI DT8 dimmable driver for led strip lights
| Rated Input Voltage: | 220-240Vac 50Hz /60Hz |
|---|---|
| DC Input Voltage Range: | 200-240Vdc |
| Operating Mode: | Constant Current |
50W 700ma to 140ma programmable DALI2 & PUSH & 0-10V dimmable led power driver for LED panel
| Rated Input Voltage: | 220-240Vac 50Hz /60Hz |
|---|---|
| DC Input Voltage Range: | 200-240Vdc |
| Operating Mode: | Constant Current |
35W CC 500mA to 900mA DALI2 dimmable slim LED current driver with 5-year warranty
| Approvals: | CE, REACH, ROHS |
|---|---|
| Rated Voltage: | 220-240V AC 50Hz /60Hz |
| Product Name: | DALI 2.0 Dimmable Led Current Driver |
65W Isolated Sensor DIM Led Driver, With PWM Dimming Terminal, 1200-1600mA Current
| Voltage Rage: | 220-240VAC 50Hz/60Hz |
|---|---|
| Stand-by Power: | ≤0.5W(Equip With Merrytek 5.8Ghz Sensing Split Head) |
| Power Factor: | ≥0.95 (230V Max Load) |

