All Products
-
Microwave Motion Sensor
-
Dimmable Motion Sensor
-
Presence Detectors Sensor
-
Dimmable LED Driver
-
PIR Motion Sensor
-
On Off Function Sensor
-
Sensor Driver
-
Daylight Sensor
-
DC Motion Sensor
-
UL Motion Sensor
-
DALI Motion Sensor
-
Wireless Motion Sensor
-
DALI2.0 Dimmable LED Driver
-
DALI Dimmable LED Driver
-
1-10V Dimmable LED Driver
-
Triac Dimmable LED Driver
-
LED Emergency Driver
-
IOT Driver
Contact Person :
June Zhao
Dimmable Microwave Motion Sensor 5.8GHz High Frequency DIP Setting MC083V
| Product Name: | Microwave Motion Sensor |
|---|---|
| Operating Voltage: | 198-264V AC 50/60Hz |
| Transmitting Power: | 1mW Max. |
Dimmable 5.8GHz High Frequency Microwave Motion Sensor MC083V
| Product Name: | Microwave Motion Sensor |
|---|---|
| Operating Voltage: | 198-264V AC 50/60Hz |
| Transmitting Power: | 1mW Max. |
Easy-use series 50W NFC programmable DALI2 dimmable led driver from 700mA to 1400mA
| Rated Input Voltage: | 220-240Vac 50Hz /60Hz |
|---|---|
| DC Input Voltage Range: | 200-240Vdc |
| Operating Mode: | Constant Current |
35mm cut-out PIR Ceiling Mount Corridor Occupancy Sensor with RS-485 protocol
| Input Voltage: | 12-24Vdc |
|---|---|
| Working Current: | 20mA MAX. |
| Power Consumption: | ≤0.5W |
MSA021D RC 24GHz Presence and motion sensor with dry contact output
| Detecting Technology: | Major Motion / Minor Motion / Presence Detecting |
|---|---|
| Working Mode: | Dry Contact |
| Rated Voltage: | 12-24V DC |
Transparent Shell PWM Dimmable Tri-proof Light Sensor For Parking Lot, With Patented Antenna Design
| Operating Voltage Range: | 12±1Vdc |
|---|---|
| Output Signal: | PWM / 0-10V Dimming Signal |
| Mounting Height: | 3m (6m Max ) |
Max. mounting height up to 30m PIR High Bay 360° Sensor High bay PIR detectors
| Input Voltage: | 220-240Vac |
|---|---|
| Working Current: | 20mA MAX. |
| Power Consumption: | ≤0.5W |
30m diameter detection coverage Standalone PIR presence detectors with 6m mounting height
| Input Voltage: | 220-240Vac, 50/60Hz |
|---|---|
| Working Current: | 20mA MAX. |
| Power Consumption: | ≤0.5W |
35mm cut-out Mini-motion detector with operating voltage 12-24Vdc and dry contact mode
| Input Voltage: | 12-24Vdc |
|---|---|
| Working Current: | 20mA MAX. |
| Power Consumption: | ≤0.5W |
24GHz Occupancy detector with NO contact and NC contact with AC input
| Working Voltage: | 220-240Vac 50Hz |
|---|---|
| Working Mode: | NO Contact And NC Contact |
| Mounting Height: | 2.5-4.0m |

