All Products
-
Microwave Motion Sensor
-
Dimmable Motion Sensor
-
Presence Detectors Sensor
-
Dimmable LED Driver
-
PIR Motion Sensor
-
On Off Function Sensor
-
Sensor Driver
-
Daylight Sensor
-
DC Motion Sensor
-
UL Motion Sensor
-
DALI Motion Sensor
-
Wireless Motion Sensor
-
DALI2.0 Dimmable LED Driver
-
DALI Dimmable LED Driver
-
1-10V Dimmable LED Driver
-
Triac Dimmable LED Driver
-
LED Emergency Driver
-
IOT Driver
Contact Person :
June Zhao
AC ON/OFF Sensor Widely Used For Parking Lot, With Top Side Dip Switch, Screw Installation, Remote Available
| Rated Voltage: | 220-240Vac 50/60Hz |
|---|---|
| Stand-by Power: | ≤0.5W |
| Output Signal: | ON/OFF |
5W 3hour duration time 20-60Vdc Non-maintained emergency pack with Self Test & Manual Test Switchable
| Rated Input Voltage: | 220-240Vac 50Hz /60Hz |
|---|---|
| Emergency Power: | 5W |
| Emergency Time: | 3 Hours |
Easy-use series Casambi wireless mesh PIR detector with relay output and daylight harvesting function
| Input Voltage: | 100-240Vac |
|---|---|
| Working Current: | 20mA MAX. |
| Power Consumption: | ≤0.5W |
RS485 Communication 24GHz Human Presence Detection Sensor With FMCW Detection Mode
| Working Voltage: | 12-24Vdc |
|---|---|
| Working Mode: | On/Off Function |
| Mounting Height: | 2.5-4.0m |
RS-485 version 24G MMWAVE Presence and motion detectors with flush mounting
| Working Voltage: | 12-24Vdc |
|---|---|
| Working Mode: | RS485 Version |
| Mounting Height: | 2.5-4.0m |
RS-485 Protocol High Performance Commercial Occupancy Sensors With Max. 4m Mounting Height
| Input Voltage: | 12-24Vdc |
|---|---|
| Working Current: | 20mA MAX. |
| Power Consumption: | ≤0.5W |
RS-485 Protocol Surface Mounted PIR Presence Detector With 4m Mounting Height
| Input Voltage: | 12-24Vdc |
|---|---|
| Working Current: | 20mA MAX. |
| Power Consumption: | ≤0.5W |
300-900mA Current Output 16W Sensor DIM LED Driver For Ceiling Light, Daylight Priority Function
| Voltage Range: | 220-240VAC 50Hz /60Hz |
|---|---|
| Inrush Current: | ≤15A (100us Half-current) @230V AC |
| Power Factor: | ≥0.90,230VAC/Max Load |
12m High Mounting PIR Dimmable Motion Sensor, IP65 Rating, Daylight Priority Function
| Operating Voltage: | 12V DC |
|---|---|
| Ripple Voltage: | <100mVp-p |
| Detection Mode: | PIR Detection |
Side Mounting Warehouse Motion Sensor for Linear, Trip-proof And High Bay Light, 12m Max Installation
| Rated Voltage: | 120-277VAC 60Hz |
|---|---|
| Working Mode: | 0-10VDimming |
| Operating Temperature: | -35℃…+55℃ |

