All Products
-
Microwave Motion Sensor
-
Dimmable Motion Sensor
-
Presence Detectors Sensor
-
Dimmable LED Driver
-
PIR Motion Sensor
-
On Off Function Sensor
-
Sensor Driver
-
Daylight Sensor
-
DC Motion Sensor
-
UL Motion Sensor
-
DALI Motion Sensor
-
Wireless Motion Sensor
-
DALI2.0 Dimmable LED Driver
-
DALI Dimmable LED Driver
-
1-10V Dimmable LED Driver
-
Triac Dimmable LED Driver
-
LED Emergency Driver
-
IOT Driver
Contact Person :
June Zhao
Keywords [ motion detection sensor ] match 351 Products.
35mm cut-out Mini-motion detector with operating voltage 12-24Vdc and dry contact mode
| Input Voltage: | 12-24Vdc |
|---|---|
| Working Current: | 20mA MAX. |
| Power Consumption: | ≤0.5W |
Outdoor Wireless Microwave Motion Sensor For Light Switch Automatic Daylight Learning
| Product Name: | Microwave Motion Sensor |
|---|---|
| Size: | 82x44x 27 Mm |
| Approval: | TUV, CE & R&TTE |
High Frequency ISM Wave Band 400W Microwave Indoor Motion Sensors for Lights
| Operating Voltage: | 220-240Vac,50HZ |
|---|---|
| Product Name: | Microwave Motion Sensor |
| Detection: | Max(D×H):12m×9m |
3m/S Outdoor Microwave Motion Sensor , Flood Light Motion Sensor 220V-240V
| Product Name: | Microwave Motion Sensor |
|---|---|
| Operating Voltage: | 220-240Vac,50HZ |
| Detection: | Max(D×H):12m×6m |
Wall Mounted Microwave Motion Sensor MC001S-1With 150° Detection Angle Energy Saving
| Detection: | Max(D×H):16m×8m |
|---|---|
| HF System: | 5.8GHz ±75MHz, ISM Wave Band |
| Product Name: | Microwave Motion Sensor |
MC054V RC A Stand Alone Microwave Dimmable Motion Sensor IP65 120-277Vac For High Bay
| Operating Voltage: | 120-277Vac |
|---|---|
| HF System: | 5.8GHz ±75MHz, ISM Wave Band |
| Production Name: | IP65 Microwave Motion Sensor |
IP65 Rating Microwave Motion Sensor MC042S / Independent Installation / On-off Control 200w
| HF System: | 5.8GHz ±75MHz, ISM Wave Band |
|---|---|
| Product Name: | Microwave Motion Sensor |
| Size (L×W×H): | 115x35x 25.5 Mm |
Detachable Microwave Motion Sensor MC015S-D Movement Detector On Off Control
| HF System: | 5.8GHz ±75MHz, ISM Wave Band |
|---|---|
| Product Name: | Microwave Motion Sensor |
| Approval: | CE , R&TTE |
Waterproof Two - Output Microwave Occupancy Sensors For Lighting IP20
| Product Name: | Microwave Motion Sensor |
|---|---|
| Rated Load: | 400w(Inductive) 800w(Resistive) |
| Operating Voltage: | 220~240Vac,50HZ |
5.8G 1-10v Corridor DALI Motion Sensor , IP20 Dimmable Motion Sensor
| Detection Zone: | Max(D×H):16m×8m |
|---|---|
| Product Name: | Microwave Motion Sensor |
| Operating Voltage: | 220-240Vac |

