All Products
-
Microwave Motion Sensor
-
Dimmable Motion Sensor
-
Presence Detectors Sensor
-
Dimmable LED Driver
-
PIR Motion Sensor
-
On Off Function Sensor
-
Sensor Driver
-
Daylight Sensor
-
DC Motion Sensor
-
UL Motion Sensor
-
DALI Motion Sensor
-
Wireless Motion Sensor
-
DALI2.0 Dimmable LED Driver
-
DALI Dimmable LED Driver
-
1-10V Dimmable LED Driver
-
Triac Dimmable LED Driver
-
LED Emergency Driver
-
IOT Driver
Contact Person :
June Zhao
Keywords [ motion sensor detector ] match 125 Products.
24GHz Lifebeing Sensor DALI2 Compatible Presence Sensors For Smart Office
| Dement / Minor Motion / Breathing / Daylight Harvestingtecting Technology: | Movement / Minor Motion / Breathing / Daylight Harvesting |
|---|---|
| Working Mode: | DALI 2.0 |
| Rated Voltage: | 220-240V AC |
Sensor Dim LED Driver On-Off / 3-Step Dimming Function For LED Ceiling MLC14C-P
| Input Voltage: | 220-240VAC 50Hz |
|---|---|
| Efficiency: | 78% Max. @230V |
| Stand-by Power: | ≤1W |
Easy use series dual channel output flush-mounted PIR Occupancy Switches Occupancy detectors and motion detectors
| Input Voltage: | 100-240Vac |
|---|---|
| Working Current: | 20mA MAX. |
| Power Consumption: | ≤0.5W |
Casambi ready wireless PIR motion and daylight detector with patented lens
| Input Voltage: | 220-240Vac |
|---|---|
| Working Current: | 20mA MAX. |
| Power Consumption: | ≤0.5W |
24GHz Occupancy detector with NO contact and NC contact with AC input
| Working Voltage: | 220-240Vac 50Hz |
|---|---|
| Working Mode: | NO Contact And NC Contact |
| Mounting Height: | 2.5-4.0m |
IP65 Rated PIR Motion Detector with 12m mounting height for UFO highbay
| Rated Voltage: | 12±1VDC |
|---|---|
| Output Signal: | 0 -10VDC Dimming Signal |
| Detection Mode: | PIR Detection |
Passive Infrared Motion Detector With NO Or NC Output With 4m Mounting Height
| Input Voltage: | 12-24Vdc |
|---|---|
| Working Current: | 20mA MAX. |
| Power Consumption: | ≤0.5W |
KNX approved 5.8GHz high frequency detector ON/OFF motion detector with 5-year warranty
| Working Voltage: | 21-30Vdc |
|---|---|
| Working Mode: | KNX Intelligent Communication |
| Mounting Height: | 2-4m |
On-demand Lighting Control KNX Motion Detectors Pir Movement Sensor Switch For Smart Building Control
| Input Voltage: | 21-30Vdc ( KNX BUS Power) |
|---|---|
| Working Current: | 10mA MAX. |
| Power Consumption: | ≤0.5W |
RS-485 version 24G MMWAVE Presence and motion detectors with flush mounting
| Working Voltage: | 12-24Vdc |
|---|---|
| Working Mode: | RS485 Version |
| Mounting Height: | 2.5-4.0m |

